En İyi Plajlar, Kadınlar Plajı

Altınkum Kadınlar Plajı

İlkbaharın gelmesiyle birlikte günübirlik plajlar açılmaya, hizmete başlamaktadır. Makul ücret karşılığında sabah 09:00 akşam 17,00 arasında hizmet vermektedir. Yeme içme kişiye ait olup, masa, sandalye, gölgelik şemsiye ve banyo lavabo ise tesise aittir. Sadece içeride bayanların olduğu plaj oldukça eğlenceli ve rahattır. Sabah plajın servisi tarafından alınıp akşam da servis tarafından evlere bayanlar bırakılır. Tam anlamıyla tatil ortamı bulunmaktadır.

Altınkum Kadınlar Plajı’nın Özellikleri Nelerdir? 

Denizi temiz olup güneş tarafından sıcacık suya sahiptir. Suyu berrak ve tuz oranı yüksektir. Kaplıca suları kadar faydalıdır. Müzik eşliğinde oyunlar ve halaylar oynanır, eğlenceli ortama sahip bir yerdir. Hafta içi daha sakin olup, hafta sonu daha hareketlidir. Servisten inildiğinde müşterileri karşılamak için bayanlar vardır, her konuda yardımcı olmaktadırlar. Kişiye ayrılan bölümü göstermekle görevlilerdir.

Altınkum Kadınlar Plajının Tercih Edilme Sebepleri Nelerdir? 

Müşterisine oldukça büyük ölçüde önem verilmektedir. Özellikle kapalı hanımlar için ideal yerdir, sonrasında stres atmak ve yakın çevre ile günlük toplanıp hem tatil hem de eğlence ortamı yapmak için uygundur. Günlük olduğu için zamanı kısıtlı olanlar için iyi bir fırsattır. Güneşi çok olduğu için esmer cilde sahip olmak için en uygun yerdir. Evden piknik tüpü götürülerek istenilen yiyecek ve içecek yapılmasına izin vermektedir.

Altınkum Kadınlar Plajı’nın Avantajları Nelerdir? 

Tuzlu suya sahip olması nedeniyle şifa vermektedir. Özellikle D vitamini eksikliği olanlar ve romatizma ağrıları için bulunmaz yerdir. Tuz oranının yüksek olması nedeniyle kireci parçalama özelliğine sahiptir. Aynı şekilde boyun fıtığına da iyi gelmektedir ve içerdiği tuz sayesinde vücut derisini hızlıca yenilemektedir.

Altınkum Kadınlar Plajı Neden Tercih Edilmeli?

Suyu temiz ve tuzlu şifalı olması ilk nedendir. Sadece bayanlar girdiği için rahatça hareket edilebilecek yerdir. Ücreti diğer tesislere göre daha uygundur. Kumu da iltihaplara ağrılara yararlıdır, özellikle romatizma hastalarına şifadır. Hizmet de sorun yoktur, vaktinde alınıp vaktinde eve bırakılır. Eve dönmeden yarım saat önce duş alınması için süre ve imkân sağlanır. İçerisinde bakkal mevcuttur, eksik bir şey olması halinde birkaç adım atarak gidermek mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir