Konaklama

Balıkesir Erdek’te Konaklama Seçenekleri

Balıkesir’in Erdek ilçesi son zamanlarda tatil severler tarafından uğrak bir tatil merkezi olmayı başarmıştır. Erdek’e her yıl binlerce yerli ve yabancı turist gelmektedir. En çok merak edilen konu ise Erdek Otelleridir. Bu yazımızda Erdek otel fiyatları ve Erdek otellerinin ayrıntıları hakkında bilgi vereceğiz.

Erdek Oteller

Erdek otelleri binlerce turizm sever tarafından tercih edilen bir konaklama çeşididir. Erdek otellerinde fiyatlar, oda başı 80-100 TL ile başlayıp, 300-400 TL’ye kadar çıkmaktadır. Tabi bu kadar farkın olması, denize yakınlık, manzara olup olmaması, odadaki yata sayısı, verilen hizmet gibi etkenlere bağlıdır. Eğer denize yakın ve manzarası olan bir otel odasında kalmak istiyorsanız en az günlük 200 TL’yi gözden çıkartmanız gerekmektedir.

Erdek Yazlıklar

Balıkesir’in en gözde tatil merkezlerinden birisi olan Erdek ilçesine her yaz binlerce yerli ve yabancı turist gelmektedir. Tatil severler için hazırladığımız yazımızda Erdek yazlık evler ve villalar hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Samimiyetin ve saygının sonsuz olduğu Erdek’te siz de kendinize göre yazlık bulabilirsiniz. Her türlü bütçeye ve kesime hitap eden Erdek yazlıkları ile tatiliniz son derece zevkli geçecek ve stresten uzak bir tatil geçireceksiniz.

Erdek Yazlık Fiyatları

Erdek yazlıkları her yıl binlerce kişinin konaklama çeşidi ile sizlere sunulmaktadır. Erdek ilçesinde yer ve mekan, sahile uzaklık, yazlığın lüks olup olmaması, oda sayısı gibi etmenlere bağlı olarak yazlık fiyatları da değişkenlik göstermektedir. 150.000 TL’den başlayıp, 500.000 TL’ye kadar her aralıkta yazlık satın alabilmek mümkün. Bunun yanında yazlığı sadece yaz ayı için veya sizin belirlediğiniz herhangi bir ay için kiralayabilir, dilerseniz de günlük kiralayabilirsiniz. Bu tamamen sizin seçiminize bağlıdır. Eğer kalabalık bir aileyseniz ve yazlıkta misafirlerinizi de ağırlamak istiyorsanız oda sayısı fazla olan bir yazlık seçmeniz gerekir. Şayet yalnız tatil yapmak ya da 2 kişi tatil yapmak istiyorsanız ise biraz daha ufak ve 2 odalı ya da 1 odalı bir yazlık işinizi görecektir. Denize yakın olsun, evden çıkıldığında hemen sahile gitmek istiyorsanız daha fazla para verip yazlık kiralayabilir ya da satın alabilirsiniz. Yürümeyi seviyorsanız da sahile 1-2 kilometre uzaklıktaki yazlık satın alabilirsiniz.

Kaya The Rock

Eğlenceyi sevenlerin ve hayatın tüm dert ve streslerinden arınmak isteyenlerin Erdek’te seçebileceği bir mekan olan Kaya The Rock, her zaman en çok tercih edilen bir discodur. Her yıl yenilenen ve geliştirilen mekan, toplamda 4.000 kişiyi ağırlayabilme olanağına sahiptir. 1000 kişi oturma ve 3.000 kişi ayakta olmak üzere toplamda 4.000 kişi Kaya The Rock’ta rahatlıkla eğlenebilir.

Ünlü simaları da görebileceğiniz Kaya The Rock, müşterilerine her zaman daha iyi hizmet verebilmek için ve eğlendirebilmek için inşa edilmiş, 3.000 metrekarelik bir alana kurulmuştur. En büyük açık disco sahnelerinden birisine de sahip olan Kaya The Rock, yerli ve yabancı turistlerin vazgeçemediği bir eğlence merkezidir.

Ocaklar Pansiyon

Erdek ilçesinde bulunan Ocaklar, turizm severlerin her yıl tercih ettiği vazgeçilmez bir tatil merkezidir. Yerli ve yabancı turistlerin en çok tercih ettiği konaklama çeşidi olan pansiyon ise, her kesime hitap etmektedir. Ocaklar pansiyonlarında kalan turizmciler ve tatil severler samimiyetin ve cana yakınlığın, müşteri memnuniyetinin misyon olduğu pansiyon işletmecileri sayesinde rahat ve konforlu bir tatil geçireceklerdir.

Ocaklar Pansiyon Fiyatları

Ocaklar pansiyon fiyatları ise kalacağınız gün sayısına, kişi sayısına ve diğer etmenlere göre değişmektedir. Ortalama fiyat aralığı 60-140 TL arasında değişmektedir. Kalacağınız yerin denize yakınlığı, odadaki yatak sayısı gibi özelliklere göre pansiyon fiyatları da çeşitlilik göstermektedir. Ocaklar pansiyon adı altında Erdek’te onlarca pansiyon olmakla birlikte size en uygun pansiyonu bulmak için ise biraz gezip karar vermelisiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir