Konaklama

Bodrum’da Nerede Kalınır, Konaklama Seçenekleri Nelerdir?

Ülkemizin yaz döneminde adeta turist akınına uğrayan, popüler tatil merkezi Bodrum; eşsiz doğası, ödüllü plajları ve tarihi yapısı ile ziyaret edenleri büyülüyor. Bodrum’da kalınacak yerler oldukça farklı alternatiflere sahip. Her kesimden tatil sever için ideal seçenekleri bulmak mümkün. 4 ve 5 yıldızlı lüks oteller, her şey dahil 5 yıldızlı oteller, 3 yıldızlı oteller, pansiyonlar, günlük kiralık evler, günlük kiralık villalar ve özel havuzlu villalar bunlardan sadece birkaçı.

Bodrum Her Şey Dahil Oteller

Bodrum’da tatil yapmaya karar verdiyseniz, Gümbet, Bitez, Gümüşlük, Turgut Reis, Gölkürtbükü ve Yalıkavak tatil beldelerinden birisini tercih edebilirsiniz. Bu semtlerde konaklama alternatifleri daha çok Bodrum her şey dahil oteller, günlük kiralık villalar ve hoteller olarak bölümlenmiştir. Her şey dahil oteller, misafirler için oldukça avantajlı. Sabah kahvaltısından akşam yemeğine, sınırsız içecek seçeneklerinden havuz başı ve plaj büfelerine kadar ücretsiz yeme-içme hizmeti veriyor.

Bodrum Günlük Kiralık Evler

Tatil merkezi Bodrum’da yerli turistlerin daha çok tercih ettiği Bodrum günlük kiralık evler, oldukça konforlu ve fiyat olarak da cazip. Geniş aileler, arkadaş grupları ve gezi ekipleri için tercih edilen seçeneklerden. Günlük kiralar 150 TL’den başlayarak 500 TL’ye kadar artabiliyor. Burada evin konumu, donanımı, denize olan yakınlığı, şehir merkezine olan yakınlığı, içerdiği ek olanaklar (havuz, asansör, vb.) ve eşyaların kalitesine göre değişiyor.

Bodrum Tatil Pansiyonları

Bir diğer çok tercih edilen Bodrum konaklama seçeneği de pansiyonlardır. Bodrum’da neredeyse her muhitte tatil pansiyonlarına rastlamak mümkün. Genellikle yeme-içe hizmetleri bu konaklama işletmelerinde karşılanmıyor. Pansiyonlarda konaklamayı düşünürseniz, çevrede yakın konumda yeme-içme mekanlarının olup olmadığını araştırmak, yararınıza olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir