En İyi Plajlar

Burç Plajı

Sıcak havalarda tatilciler, yıllık izinlerinin olması sayesinde otellerde düzenlenen erken rezervasyon fırsatlarına yönelirken, yıllık izni olmayan ya da az olanlar ise günübirlik tatil adresi aramaya başlarlar. Günübirlik tatil yapabilmek için uygun bir tatil programı yapabilme sürecinde olanlar özellikle İstanbul’da bulunanlar çoğunlukla İstanbul çevresi tatil beldeleri ile plajlarına yönelmektedir. Kilyos’da bulunan Burç Plajı ise tam da bu tür tatil arayışında olanların en doğru adresidir.

Kilyos Burç Beach

Kilyos’da bulunan Burç Beach, Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği’ne ait olmasının yanı sıra yönetiminin de tatil mekânı olup, Kilyos Sarıtepe Kampüsünde hizmet vermektedir. Kilyos’da bulunan Burç Beach, sahip olduğu 1400 metrekarelik güneşlenme terası, özel kumlu plajı ve tertemiz denizi ile gençlerin çok sık tercih ettiği bir adrestir. Boğaziçi Üniversitesi’nin wind surf ve kite board gibi spor aktivitelerinin bulunduğu Burç plajında hem spora hem denize hem de eğlenceye doymak mümkündür. Ayrıca Burç plajı, Boğaziçi Üniversitesi’nin her sene düzenlenen Kiteboard Dünya Şampiyonası gibi pek çok organizasyon ile aktivite sayesinde emsalsiz bir tatil yapılabilir ve sevdikleriniz ile birlikte bu anları ölümsüzleştirebilirsiniz. Burç Plajı, her gün saat sabah dokuz ile akşam saat dokuz arasında tatilcilere hizmet vermektedir. Ayrıca Burç Beach, altı yüz elli araç kapasiteli, iki yüz kişilik kafesi ve içerisinde mağazanın dahi bulunduğu büyük bir tatil kompleksi olarak öne çıkmaktadır.

Burç Plajına Ne Zaman Gidilmelidir?

Yaz aylarında denizin doyasıya tadını çıkarmak isteyenlerin yanı sıra düzenlenen birçok organizasyon sayesinde diğer günlere oranla daha fazla eğlenceli vakit geçirmek isteyenler de tercih etmektedir. Burç Beach’de düzenlenen organizasyonlar arasında Boğaziçi Üniversitesi bahar şenlikleri ve Kiteboard Dünya Şampiyonası yer almaktadır. Ayrıca Burç Plajında çok daha eğlenceli vakit geçirmek isteyenler konser dönemlerinde de gitmeyi tercih edebileceği gibi hafta sonu gün batımı partisi olan haftalarda da gitmeyi tercih edebilirler.

Kilyos Burç Beach Giriş Ücretleri

Burç Beach’in giriş ücreti Boğaziçi Üniversitesi BÜMED üyeleri için hafta içi yirmi Türk Lirası ve hafta sonu için de otuz Türk Lirasıdır. Burç Beach’in misafir girişleri ise hafta içi için otuz beş Türk Lirası ve hafta sonu için de kırk beş Türk Lirasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir