En İyi Plajlar

Güneş Plajı

Günübirlik tatil ve eğlence için ilkbahar ve yaz aylarının vazgeçilmez yerlerinden biri olan güneş plajı fiyatının uygun olmasıyla da tercih edilmektedir. Güneşi alabilen yerde olması ile denizin derin olmaması ve denizin, kumun temiz olmasında oldukça başarılı yerdir. Denizi sığ olmadığı için rahatlıkla çocuklar ve büyükler girebilmektedir. Güneş plajının denizine, 0-7 yaş arası çocuklardan ücret alınmamaktadır ve büyüklerden tam, öğrencilerden ise yarım ücret alınmaktadır. Kalabalıktan hoşlanmayan için hafta içi gidilmesi tercih edilmelidir.

Güneş Plajı Özellikleri Nelerdir?

Güneş plajının en önemli özelliği 2 cankurtaran bulunmasıdır. Sonrasında 2 açık büfe vardır. Şezlong, masa, şemsiye, giyinmek için kabin, sandalye ve piknik, mangal alanı da bulunmaktadır. Kabin ve mangal alanı dışındaki özellikler cüzi miktarlarda ekstra ücret ile kullanım yapılmaktadır.

Plajda voleybol oynanacak alan mevcut olup, emanet dolabı da vardır fakat ücretli olarak kiralık tutulabilir. Arabası olanları da unutmayan güneş plajının, otopark alanları da mevcuttur.

Güneş Plajının Sağladığı Yararlar Nelerdir?

Hem sağlık hem de eğlence için ve fiyatının uygun olması ile yararların büyük kısımlarından biridir. Denizin içerisindeki tuz ve en önemlisi yosunlar sayesinde özellikle romatizma hastalığı olanlar için şifa kaynağıdır. Yemek bakımından da sorunu olmayan yer olan güneş plajı evden yemek getirilmesini, sunulan açık büfe aracılığıyla alınmasını veya deniz ortamında mangal yakılmasını seçimlerini müşterilerine bırakarak sunmaktadır.

Güneş Plajına Neden Gidilmeli?

Temiz kumu ve iyotlu, tedavi eden yosunlu denizi sayesinde şifa için gidilmeye değer yer olan güneş plajı, güneşlenerek bronzlaşma ve kuma gömülerek şifa bulunması için iyi bir işletim yeridir.

Sadece deniz ve kum için değil, yakınlar, arkadaşlar, aile ile de stres atıp güzel bir gün geçirmek için de gidilmektedir. İstenirse piknik amaçlı, istenirse tatil amaçlı veya şifa almak amaçlı kişinin tercihine göre seçilmektedir.

Diğer tatil yerleri cep yakarken, güneş plajı gayet uygun ve günlük tatil hizmeti vermektedir. Güler yüzlü ve müşterilerine yardımcı olan elemanları ile yaz aylarının kesinlikle ilgi odaklı işletim yeri olmaktadır. Daha çok hafta sonu tıklım tıkış kalabalıktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir