Kadınlar Plajı

İhlâs Armutlu Tatil Köyü Kadınlar Plajı

Bayanlara özel yer olan günlük olarak da gidilebilecek olan, denizi ve kumu temiz bir yerdir. Havanın açmasıyla sıcak denize ulaşmak sabahın erken saatleriyle mümkündür. Kumu biraz iri olan bu plaj eğlenerek hem deniz sefası hem de kuma gömülerek, vücut şifası almayı uygun fiyatı ile müşterisine sağlamaktadır. Günübirlik tatil için de güzel vakit geçirilecek yerdir.

İhlâs Armutlu Tatil Köyü Kadınlar Plajının Özellikleri Nelerdir?

Havanın sıcak oluşuyla birlikte rağbet gören tatil plajlarından biri olan ihlâs armutlu tatil köyü kadınlar plajında gıda sorunu olmamaktadır. Sunulan açık büfe sayesinde doyulmak kolaylıkla mümkündür. Tatil plajlarında en çok korkutan şeylerden biri de hiç şüphesiz boğulmaktır. Ama bu plajda olan özel cankurtaranlar sayesinde bulunan bu tehlike en alt seviyeye güvenli olarak inmektedir.

İhlâs Armutlu Tatil Köyü Kadınlar Plajı Yararları 

Müzik eşliğinde eğlenceli ortama sahip bir yer. İyi bir personel sistemine sahip olarak kaliteli hizmet vermektedir. Sadece bayanlara ait olduğu için kapalı hanımların da denize girmesinde bir sorun yoktur. Şezlong, masa, sandalye wc ve banyo gibi gerekli ihtiyaçları işletime ait olmaktadır. Suyunun tuz oranı ise oldukça ideal ve temiz olduğu için küçük büyük herkes rahatlıkla girebilmektedir.

Güneş doğrudan denize ve kuma vurduğu için doğal vücudun demir vitamini almasını sağlamaktadır. Denizin içerisinde bulunan yosunlar sayesinde özellikle romatizma gibi rahatsızlıkları en alt seviyeye düşürmede yardımcı olan plajdır.

İhlâs Armutlu Tatil Köyü Kadınlar Plajına Neden Gidilmelidir?

Tatil için hem iyi bir işletime sahip hem de hizmet bakımında her şeyi halihazırda olması ve müşterilerine kaliteli hizmet verilmesinden ötürü gidilmesi gereken yerlerden biridir. Kadınlar plajı olduğu için erkekler alınmamaktadır. Fakat 8 yaşına kadar olan erkek çocuklarını plaj yetkilileri kabul ettikleri için çocuklu anneler bakımından da avantajlı yerdir.

Ortamı, hizmeti, plajı ve güvenliği iyi bir sisteme bağlı olduğu için, tercih edilen nadir plajlardan biri olmaktadır. Kafa dinlemek için de bulunmaz yerlerden biridir. Şifa için de ve tatil için de tercih edilmesi gereken yerlerden biridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir