Kadınlar Plajı

Kerpe Miço Kadınlar Plajı

Kerpe Miço Koyu Kadınlar Plajı Kandıra Kerpe ilçesine bağlı sadece kadınlara özel Kocaeli Büyükşehir Belediyesi imzası taşıyan 2006 yılının başında açılmış olan plaj hizmetidir. Miço Kadınlar Plajı 30 metre genişliğinde ve 200 metre uzunluğunda mavi bayrak almış Kocaeli’nin 6. Plajı.
Kerpe Miço Kadınlar Plajı konum olarak da çevre illere yakınlığıyla revaçta bir yer. Örneğin, İstanbul’a ortalama 200 kilometre Adapazarı’nda 55 kilometre İzmit’e de 64 kilometre uzaklıkta. Tam ortada olan ve çevre illere de yakınlığından dolayı çok fazla talep alan Kerpe Miço Kadınlar Plajı görmeye değer bir güzellikte doğa ile bütünlüğü bozulmadan yapılmış kadınlara has hizmet sunan harika bir plaj. Bu plajın bir tarafı orman bir tarafı denizdir.

Kerpe Miço Kadınlar Plajı Hizmetleri

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından açılışı sağlanmış olan Kerpe Miço Kadınlar Plajı girişinde herhangi bir ücret talep etmiyor. Sadece kadınlara özel  olması plajın bir diğer ayrıcalığıdır. Kerpe Miço Kadınlar Plajında Antikkapı hizmet vermekte. Antikkapı Cafe ve 17 personeli hanımları misafir etmenin gururunu yaşıyor.

Bu da bu Plajı gelmeye görmeye ve yaşamaya değer kılıyor.
Kerpe Miço Kadınlar Plajında cankurtaran hizmeti, sağlık hizmeti, duş, soyunma kabini, tuvalet, şezlong, şemsiye ve plaj temizlik hizmetleri gibi hizmetler bulunuyor. Bu da plajı mis gibi yapmaya yetiyor. Mavi bayraklı oluşu bu plajın en güzel özelliğindendir.

Kerpe Miço Kadınlar Plajı  Yapılabilecekler

Plajda kadınlar tamamen özgürdür denize girebilir, güneşlenebilir sadece kadın kadına olduğundan dolayı güzel sohbetlerini doğacağı mis gibi hava ve deniz manzarası eşliğinde güneşlenip yazın ve tatilin keyfini çıkarabilir. Kocaeli büyükşehir Belediyesi’nin hizmete açtığı plaj burayı ziyaret eden misafirler tarafından olumlu dönüşler ve beğeniler almış.

Çevre büyük illere İzmit Adapazarı ve İstanbul’a yakın ondan dolayı da tercih sebebi. Miço Koyu kadınlar plajı görmeye değer doğası Mavi Bayrağı, kadın kadına olmanın samimiyeti ile tüm hanımları kendine çekiyor. Bu yüzden Hanımlar bu doğa güzelliğini yaşamak için yolunuzu Kerpe Miço Kadınlar Plajına mutlaka düşürün ve bu tatilin keyfini çıkarın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir