Kadınlar Plajı

Marmara Ereğlisi Kadınlar Plajı

Kadınlar plajı birçok bakımdan kadınların rahat ettiği ortamlar arasındadır. Marmara Ereğlisi kadınlar plajı da bu bakımdan çok fazla rağbet gören plajlar arasında bulunuyor. Hem hafta içi hem de hafta sonu rahatlıkla gidilebilen bir plajdır. En çok gidilmesinin sebebi ise kadınların dışarıdaki duvardan görünmesini engelleyen özel brandaların olmasıdır. Plaj ücretsiz olup, yalnızca özel giderler için giriş ücreti alınmaktadır. Marmara Ereğlisi kadınlar plajı 8 yaşından büyük erkek çocuklarını da almamaktadır. 7 ila 12 yaş kız çocuklarından ise düşük meblağ alınmaktadır. Uzaktan gelenler için özel servis imkânı vardır. Sabah kişiler merkezden alınır, akşam üzere aynı yerde bırakılmaktadır.

Marmara Ereğlisi Kadınlar Plajı’nın Yararları Nelerdir? 

Denizi ve kumu temiz yosun oranı da oldukça düşüktür. Cankurtaran olması, çalışanlar dâhil hiçbir erkek bulunmaması tercih edilmesindeki en önemli etkenlerdir. Müzikli eğlence ortamına sahiptir ve boyun fıtığı ve romatizma ağrısına denizi iyi gelmektedir. Güvenli ortam için plajda bayan güvenlik bulunmaktadır. İstenirse ufak fiyatlara şezlong ve şemsiye kiralanabilir, İltihaplı ağrılar için kumu uygun olduğu için, gömülmek sağlığa iyi gelmektedir.

Marmara Ereğlisi Kadınlar Plajı Hizmet İçerikleri Nelerdir?

Ücretsiz servisi bulunan plajın, yemek yemek için 2 büfesi bulunmaktadır ya da istenirse kişi evinden yemek getirebilmektedir. Wc ve soyunma kabini de mevcut olan plajda sağlık ekibi de bulunmaktadır. Konforu plaj olmasına rağmen yüksek olan Marmara Ereğlisi kadınlar plajının, piknik alanları da mevcuttur. Gün boyunca aile ve çevre ile güzel vakit geçirilecek yerdir ve herhangi bir konuda yardımcı olmak için, bayan personeller görev yapmaktadır.

Marmara Ereğlisi Kadınlar Plajının Özellikleri 

Plajın tamamı özellikle kapalı alan olarak ve tesettürlü kadınları düşünülerek yapıldığı için, fazla müşterisi olan plaj yeridir. Haftanın 7 günü açık olup ve 7 gün boyunca kalabalık ortam olmaktadır. Sabah saatlerinde gidilmediğinde yer bulma oranı çok çok düşüktür. Deniz suyu sığ ve temiz olup, bakımı düzenli yapılmaktadır. Bu sayede temiz olan deniz ve kumu sağlığa şifa vermektedir. Denizi derin olmadığı için, çocuklar için girilmesi uygundur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir