En İyi Plajlar

Tuzla Belediyesi Halk Plajı

Belediyenin sunmuş olduğu hem eğlence hem de şifa için yapılmış olan denizi ve kumu temiz bir plajdır. Haftanın 4 günü karışık 3 günü ise çarşamba, perşembe ve cuma günleri sadece bayanlar için hizmet vermektedir. Günübirlik tatil için oldukça uygun plaj olup, iyi bir işletime sahip yerdir. Denizi berrak ve tuzludur, yosun oranı fazla yoktur. Kumu da temiz ve şifalıdır.

Plajın Özellikleri Nelerdir? 

İşletimi kaliteli olup, müşterisine önem veren yerdir. Gelen müşteriye personel yer, şezlong ve temel ihtiyaçlar konusunda yardımcı olmaktadır. Bayan ve bay wc’leri ve banyo ayrı ayrı olmaktadır. Haftada 3 gün hanımlara ait okurken geriye kalan 4 günde araya şerit konularak bay ve bayanların ayrı ayrı yerlerde yüzmesi sağlanmaktadır. İsteyen yemeğini dışarıdan getirebilirken, hazır yemek tercih edenler için balık ekmek büfesi mevcuttur.

Tuzla Belediyesi Halk Plajı Neden Tercih Edilmelidir? 

Konu komşu ile eğlenceli bir gün için oldukça iyi bir yer olan tuzla plajı, sıkı kuralları olmayan yer olduğu için, keyfe göre müzikler açılıp, şarkılar söylenilen danslar edilen yer olup özgürce keyifli vakit için bulunmaz yerlerden biridir. Temiz kuma gömülebilir ve tertemiz denizinde sağlıklıca yüzülebilir. Günde 8 saat müşterilerine açık olan plaj müzikler eşliğinde, sandalyeli, masalı açık büfeli ve şemsiyeli hizmet sunmaktadır.

Tuzla Belediyesi Halk Plajı Avantajları Nelerdir? 

Ücretsiz yer olup, müşterisine duş alma fırsatını dahi vermektedir. Denizi güzel ve tuzludur, gezmek için büyükçe sahile sahiptir, güneş aracılığı ile suyu sıcaktır, kireçlemeyi sökmektedir ve sıkça denizi temizlendiği için temizdir. Kumu romatizma ağrıları için şifa kaynağıdır. Bir günlük gidişte birçok kez gitmek istenecek yere sahiptir. Özellikle kapalı hanımlar için ideal yerdir.

Tuzla Belediyesi Halk Plajı Yararları

Güneşlenme ile solaryuma girilmiş gibi doğal esmerlik olmaktadır. Günlük tatil ve eğlence için oldukça güzel yerdir. Çocuklar içinde uygun plajdır. Stres atmak için bulunmaz yerlerden biridir. Güzel kokan denizi, kumu, havasıyla insana huzur veren yerdir. Ücret bakımından da masrafsız olduğu için çok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir